מעצבת פנים - בטי יעקובסון

מגשימת חלומות באמצעות עיצוב פנים.
מתמחה בתכנון, עיצוב פנים ושיפוץ בתי מגורים. יוצרת בתים יפים שיגרמו לכם להתרגש כל בוקר מחדש.

אופטימית בנשמה, ואם ל 2 ילדים שבדרך כלל מקסימים.
מאמינה שתמיד הייתי מעצבת פנים, אך לקח לי זמן לגלות את זה.
אל עולם העיצוב הגעתי לאחר כ 18 שנה של תפקידים בכירים בתחום היי-טק ומביאה איתי את הסטנדרט הגבוהה והבלתי מתפשר מהתחום.
מאחורי נסיון רב בניהול פרויקטים מורכבים עם המון לוגיסטיקה וחלקים נעים.

הסגנון הייחודי שלי
כמעצבת פנים אני מאמינה שהחלל בו אנו חיים משפיע בצורה ישירה ויומיומית על איכות חיינו. הסגנון שלי יחודי ומתאפיין בקווים נקיים שמייצרים רוגע ושלווה, ומשחק של תחכום לצד פשטות. אני מנסה להימנע ממגמות אופנתיות שמשתנות מידי שנה, כי את הבית משפצים לפחות ל 15 שנה. ניתן לראות בעבודותי כי כל בית שונה לגמרי מקודמו היות והוא מותאם בצורה משולמת לבני הבית.

שיטה ייחודית לפני שיוצאים לדרך
פיתחתי שיטה ייחודית שבה נוכל לחשב את עלות השיפוץ עוד לפני שנצא לדרך, וכמובן שלכל אורך העבודה אנחנו דואגים לעבוד בצמוד לתקציב שהגדרנו. חשוב לזכור שמעצבת פנים היא השותפה שלכם לדרך, גם בנושא התקציב ולוחות הזמנים.

תהליך העבודה עם מעצבת פנים
ראשיתו של התהליך הוא בפגישה ראשונית, מפגש חשוב מאחר ובו נעשית הלמידה הראשונית של מי אתם, מה הצרכים שלכם, מהו התקציב ומה החזון במפגש אנחנו לוקחים את כל אלו ומתרגמים אותם למציאות. כל אלו מועלים בכתב ובשלב הבא מתורגמים על ידי לסט תוכנית עבודה מסודרות לפיה נפעל על מנת לחסוך בזמן ובמשאבים.
בהמשך יד ביד אנו יוצאים למסע, של תכנון, בחירת בעלי המקצוע, בחירת סגנון עיצובי וחומרים, משם נמשיך לתאורה טקסטיל ריהוט וכל האביזרים המשלימים, מטרתי היא להפוך את ביתכם למעוצב ועדכני ובו בזמן, מנוצל באופן מקסימלי מבלי לוותר על כך שיבטא אתכם.

לאורך כל התהליך, אקיים ביקורים שוטפים בפרויקט ואפקח עליו מקרוב, עד לקבלת תוצאה מושלמת. הידע המקצועי הנרחב ומתן תשומת הלב לפרטים ולצרכים עוד בשלב התכנון מביא לתוצאה עיצובית מרשימה ולתהליך רגוע ושקט.

לא מתפשרת על אנשי מקצוע
הסוד שלי הוא שאני לא מתפשרת על בעלי מקצוע וספקים וכך אני דואגת שתתקבל התוצאה הטובה והאיכותית ביותר, בעלי מקצוע שהם אנושיים ומוכשרים הם ערובה להצלחת הפרויקט ולכן הם נבחרים בפינצטה כי אין הרבה כאלו 🙂 בעלי המקצוע שלי הם לבחירתכם ואם אתם מכירים בעלי מקצוע אחרים שאתם מעוניינים לעבוד איתם, אז נלמד ביחד את היכולות שלהם ונבדוק את ההתאמה על מנת לקבל את התוצאה הטובה ביותר עבורכם.

הסטודיו ממוקם במקום קסום ברמת השרון ועובד על בתים בכל הארץ. 

מתרגשת בכל פעם מחדש
ושמחה להגשים עבורכם את החלום לבית המושלם!!!

הגשמת בית החלומות במרחק קליק אחד