ניחוח אירופאי
דירת גג ברמת השרון

זוג + 2 ילדים צעירים בני 8 ו-13. רכשו דירת גג ישנה שהיתה מחולקת לשתי דירות נפרדות. כבר בפגישה הראשונה שלנו בסטודיו התאהבתי בהם ובסגנון היחודי שלה. לא כל יום פוגשים מישהי ששנים כבר חולמת על הבית שלה ויודעת בדיוק את הסגנון שהיא מתחברת אליו. אהבה לחומרים טבעייים כמו עץ וברזל, ומעדיפה צבעים רגועים שמשרים שלווה. הצבעים היחידים שאיפשרה להם להיכנס לחלל הם לבן שחור אפור.
יצאנו יחד לדרך יד ביד להגשים להם את החלום.
התחלנו בתכנון וחלוקת החלל מחדש. יצרנו לשני הילדים 2 חדרי ילדים שווים בגודלם, יצרנו פינת עבודה עבור אחד מבני הזוג העובד מהבית. מטבח לא גדול כמו שביקשה אבל עם הרבה אחסון סוויטת הורים מפנקת בקומה מעל. והכי חשוב דאגנו לאפשר לנוף של הברושים המרהיבים להיכנס לבית.
לכתבה על הפרוייקט באתר Mako לחצו כאן

לתמונות הבית לפני ואחרי המהפך לחצו כאן

BB4A9276-Edit-Edit

לפני השיפוץ – קומת הכניסה

לאחר השיפוץ – קומת הכניסה

לפני השיפוץ – קומת גג

לאחר השיפוץ – קומת גג

בטי יעקובסון מעצבת פנים, מומחית בתכנון עיצוב ושיפוץ בתי מגורים. מגיעה לתחום העיצוב לאחר 18 שנה של תפקידים בכירים בתחום ההייטק ומביאה איתה את הסטנדרט הגבוהה והבלתי מתפשר מהתחום. 
חיה ונושמת את תחום העיצוב בעלת תואר ראשון במנהל עסקים ובוגרת לימודי תכנון ועיצוב פנים, בעלת סטודיו לעיצוב פנים ברמת השרון שעובד על פרויקטיים בכל חלקי הארץ. בכל פרויקט מושקעת יצירתיות ומחשבה רבה, תוך כדי התחשבות והקשבה מרבית ברצונות והחלומות של הלקוח. הדגש הוא על חוויה טובה, רגועה, שקטה ובטוחה לאורך כל הדרך עד לתוצאה המושלמת.

שתפו באהבה

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on print
Share on email