שיק נורדי
בית פרטי באורנית

בבית פרטי בן 230 מ”ר באורנית מתגוררים כ-34 שנים
גלית ועמוס. הכל התחיל לפני שנתיים כשאחד הפרויקטים שלי התפרסם  בבנין ודיור. ראיתי טוקבק מפרגן ואחרי כמה ימים כותבת הטוקבק – גלית יצרה איתי שיחה שבעקבותיה הגעתי לבית ופגשתי אישה מקסימה שסיפרה שהילדים כבר מזמן לא בבית והיא רוצה שינוי ורענון. גלית מאוד אוהבת עיצוב ומעודכנת מאוד בכל הטרנדים והז’אנרים העיצוביים. אחרי שהבינה את עלויות שיפוץ ובמה כרוך הדבר, החליטה שזה לא זמן מתאים להתחיל וכך נפרדו דרכינו. לאחר שנה וחצי יצרה עימי קשר לעדכן שעכשיו הגיעה העת להתחיל וביקשה שנתחיל יחד במסע, לפניכם התוצאה 🙂
לכתבה על הפרוייקט באתר Pnim לחצו כאן

לתמונות של הבית לפני ואחרי המהפך לחצו כאן

BB4A3403

לפני השיפוץ – קומת הכניסה

לאחר השיפוץ – קומת הכניסה

בטי יעקובסון מעצבת פנים, מומחית בתכנון עיצוב ושיפוץ בתי מגורים. מגיעה לתחום העיצוב לאחר 18 שנה של תפקידים בכירים בתחום ההייטק ומביאה איתה את הסטנדרט הגבוהה והבלתי מתפשר מהתחום. 
חיה ונושמת את תחום העיצוב בעלת תואר ראשון במנהל עסקים ובוגרת לימודי תכנון ועיצוב פנים, בעלת סטודיו לעיצוב פנים ברמת השרון שעובד על פרויקטיים בכל חלקי הארץ. בכל פרויקט מושקעת יצירתיות ומחשבה רבה, תוך כדי התחשבות והקשבה מרבית ברצונות והחלומות של הלקוח. הדגש הוא על חוויה טובה, רגועה, שקטה ובטוחה לאורך כל הדרך עד לתוצאה המושלמת.

שתפו באהבה

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on print
Share on email