שיפוץ בית באורנית

הכל התחיל לפני שנתיים כשאחד הפרויקטים שלי התפרסם בבנין ודיור. ראיתי טוקבק מפרגן ואחרי כמה ימים יצרה איתי קשר אותה כותבת ואמרה שהיא מעוניינת בפגישת ייעוץ בביתה שבאורנית. הגעתי לביתה הפרטי ופגשתי אישה מקסימה שסיפרה שהילדים כבר מזמן לא בבית והיא רוצה שינוי ורענון. היא מאוד אוהבת עיצוב ומעודכנת מאוד בטרנדים הכי חמים.
אחרי שהבינה את עלויות שיפוץ ובמה כרוך הדבר, היא החליטה שזה לא הזמן המתאים להתחיל. וכך נפרדו דרכינו. לאחר שנה וחצי יצרה קשר שוב לעדכן שעכשיו הגיע העת להתחיל וביקשה הצעת מחיר לפרויקט.
לאחר כמה ימים עדכנה אותי שהחליטה ללכת עם מעצבת אחרת, איחלתי לה בהצלחה ושוב נפרדו דרכנו.
אחרי חצי שנה יצרה איתי קשר ועדכנה שיחסיה עם המעצבת עלו על שרטון והיא ממש מתחרטת שלא התחילה איתי את התהליך ורוצה שנתחיל יחד במסע.
ומאז לא נפרדנו שוב.
לפניכם התוצאה :)
כמו כן, תוכלו לקרוא על הפרוייקט באתר מגזין העיצוב פנים

BB4A3403
BB4A3342-Edit

צילום: אורית ארנון

בטי יעקובסון מעצבת פנים, מומחית בתכנון עיצוב ושיפוץ בתי מגורים. מגיעה לתחום העיצוב לאחר 18 שנה של תפקידים בכירים בתחום ההייטק ומביאה איתה את הסטנדרט הגבוהה והבלתי מתפשר מהתחום. 
חיה ונושמת את תחום העיצוב בעלת תואר ראשון במנהל עסקים ובוגרת לימודי תכנון ועיצוב פנים, בעלת סטודיו לעיצוב פנים ברמת השרון שעובד על פרויקטיים בכל חלקי הארץ. בכל פרויקט מושקעת יצירתיות ומחשבה רבה, תוך כדי התחשבות והקשבה מרבית ברצונות והחלומות של הלקוח. הדגש הוא על חוויה טובה, רגועה, שקטה ובטוחה לאורך כל הדרך עד לתוצאה המושלמת.

שתפו באהבה