אקלקטיות רכה
בית פרטי ברמת השרון

זוג + 3 מתבגרים זוג תאומות בנות 16 ובן 24 את המסע איתם התחלתי עוד בשלב בחירת הנכס,מספר נכסים הגיעו לשלב הגמר והם ביקשו שאבוא לייעץ ולבדוק מי מהם לאחר התאמות יוכל להתאים לדרישות והחלומות של המשפחה. מתוך כל הבתים נבחר בית מתוק שנחבא מהרחוב בן 3 קומות עם גינה יפייפיה, עליית גג קסומה ונוף עוצר נשימה.. במקביל לשלבי הרכישה התחלנו לעמול על התכנון החדש ולתמחר הכל מראש כך שהכל יעמוד במסגרת התקציב. לאחר התכנון ביצענו מכרז קבלנים שבו בחרנו קבלן מעולה גם מקצועית וגם אישיותית . יצאנו למסעות של בחירת חומרים עבור הריצוף והחיפויים בחרנו את כלי הסניטריה הברזים משטחי העבודה, הנגרות לבית תוכננה בהתאמה אישית תוך כדי ביצענו פיקוחים כדי לוודא את איכות העבודה והתאמה מלאה לתכניות באוגוסט המשפחה נכנסה לביתה החדש ואין מילים לתאר את האושר .
כמו כן, תוכלו לקרוא על הפרוייקט באתר מגזין העיצוב פנים, וכתבה נוספת באתר ynet

לתמונות של הבית לפני ואחרי המהפך לחצו כאן

BettyJ-16.1.19-13new copy

לפני השיפוץ – קומת הכניסה

לאחר השיפוץ – קומת הכניסה

לפני השיפוץ – קומת מגורים

לאחר השיפוץ – קומת מגורים

לפני השיפוץ – קומת גג

לאחר השיפוץ – קומת גג

BettyJ-16.1.19-124-new copy

רוצים לראות את הבית לפני המהפך? לחצו כאן
צילום: שירן כרמל

בטי יעקובסון מעצבת פנים, מומחית בתכנון עיצוב ושיפוץ בתי מגורים. מגיעה לתחום העיצוב לאחר 18 שנה של תפקידים בכירים בתחום ההייטק ומביאה איתה את הסטנדרט הגבוהה והבלתי מתפשר מהתחום. 
חיה ונושמת את תחום העיצוב בעלת תואר ראשון במנהל עסקים ובוגרת לימודי תכנון ועיצוב פנים, בעלת סטודיו לעיצוב פנים ברמת השרון שעובד על פרויקטיים בכל חלקי הארץ. בכל פרויקט מושקעת יצירתיות ומחשבה רבה, תוך כדי התחשבות והקשבה מרבית ברצונות והחלומות של הלקוח. הדגש הוא על חוויה טובה, רגועה, שקטה ובטוחה לאורך כל הדרך עד לתוצאה המושלמת.

שתפו באהבה

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on print
Share on email