5 טיפים לעיצוב שרק מעצבי פנים יודעים

יש דברים שרק מניסיון לומדים, קבלו את הטיפים של המעצבים לבית
בטי יעקובסון

 מאז שהתחלתי לעבוד כמעצבת פנים, מעולם לא חששתי לתת טיפים ועצות לעיצוב פנים.
בסוף היום, הערך שלי כמעצבת פנים הוא לא רק הטיפים אלא גם הליווי הצמוד לאורך כל הדרך. התוכניות המדוייקות. החיסכון בכסף ובתסכול שנוצר מלהסתובב סתם בין ספקים מבלי להבין מי טוב ולמה, השקט הנפשי לאורך כל הדרך וכמובן התוצאה הבלתי מתפשרת.
ולכן, החלטתי להתחיל לכתוב כתבות טיפים של מקצוענים בשביל אנשים שרוצים לרענן את הבית גם בלי לצאת לשיפוץ מלא. ובטיפים של היום – איך לשדרג כל חדר עם טריקים קטנים וחכמים.

השתמשו במראה בגודל ובמיקום הנכון
מראה יכולה מאוד להוסיף לחלל שלנו, אבל הגודל והמיקום יכולים להפוך מראה להצלחה או למועקה בחלל. תלו את המראה כך שהמרכז שלה יהיה בגובה של 145 ס״מ מהרצפה – זה ייצור את גובה נוח לרוב האנשים. בכדי לקבל יותר אור בחדר – אפשר למקם את המראה מול או ליד חלון.

תלו תמונות בגובה הנכון
רוב האנשים תולים תמונות גבוה מדי. תלו את התמונות כ 20 סמ מעל הרהיטים.
כשיש יותר מדי מרווח בין הרהיט לתמונה, העין נעצרת על החלל הריק ואנחנו מפספסים את המטרה.

סדרו מחדש את מדף הספרים
אני מאוד מאמינה באסטטיקה ולא בסימטריה. סדרו חלק מהספרים בצורה אופקית, וחלק באנכית.
צרו ערימה אסטטית של ספרים באותו גודל אחד על השני לצד ספרים מסודרים אנכית ייצור מראה מעניין. אפשר גם להוסיף צמחים, אבל לא פרחים בכדי לא ליצור מראה עמוס מדי.
אם הצבעוניות של הספרים צועקת לכם מידי סדרו כך שלא יראו את הכריכה ואז זה ישקיט את הצבע.

השתמשו בכריות בחוכמה
שימו 2-3 כריות גדולות ומרובעות (אפילו של 50 ס״מ) בקצוות הספה בשביל להוסיף עניין.
כריות הוא אלמנט שניתן להחליף בקלות, לכן תרגישו חופשי להעיז ולהתפרע בצבעוניות ובמרקמים.
זכרו להשתמש בכריות חלקות בנוסף לכריות עם טקסטורה, השילוב בניהם עושה פלאים.

קנו שולחן אוכל במידה הנכונה
לפני שקונים שולחן אוכל חדש וודאו שהוא רחב מ 90 ס״מ – זה יאפשר מקום לאכול אפילו כשמרכז השולחן עמוס בקערות אוכל מלאות. אין לכם הרבה מקום? תנסו שולחן אוכל עגול – הוא יתמקם טוב יותר בפינות קטנות ומכיוון שאין לו פינות – נוח יותר לאכול סביבו ולהשאיר מקום לאוכל במרכזו.

עיצוב הבית מתחיל עכשיו
בואו ניפגש ונתחיל לעבוד

בטי יעקובסון מעצבת פנים, מומחית בתכנון עיצוב ושיפוץ בתי מגורים. מגיעה לתחום העיצוב לאחר 18 שנה של תפקידים בכירים בתחום ההייטק ומביאה איתה את הסטנדרט הגבוהה והבלתי מתפשר מהתחום. חיה ונושמת את תחום העיצוב בעלת תואר ראשון במנהל עסקים ובוגרת לימודי תכנון ועיצוב פנים, בעלת סטודיו לעיצוב פנים ברמת השרון שעובד על פרויקטיים בכל חלקי הארץ. בכל פרויקט מושקעת יצירתיות ומחשבה רבה, תוך כדי התחשבות והקשבה מרבית ברצונות והחלומות של הלקוח. הדגש הוא על חוויה טובה, רגועה, שקטה ובטוחה לאורך כל הדרך עד לתוצאה המושלמת.

הצטרפו אליי