- בטי יעקובסון עיצוב הבית -

בטי יעקובסון

על בטי יעקובסון עיצוב הבית –מעצבת פנים שכדאי להכיר

בעולם עיצוב הפנים יש נוכחות מרשימה של בטי יעקובסון עיצוב הבית. מעצבת הפנים בטי יעקובסון רואה את עצמה כמגשימת חלומות דרך עיצוב פנים. בטי יעקובסון עיצוב הבית מתמחת בתכנון ועיצוב פנים של בתי מגורים חדשים ומשופצים היא מתגאה בכך שהיא יוצרת בתים יפים שיגרמו לדיירים להתרגש כל בוקר מחדש.

עיצוב המטבח

כשמתכננים שיפוץ ועיצוב הבית באיזור המרכז צריך לשים את עיצוב המטבח במרכז העשייה. המטבח צריך להיות  ממוקם בחלל נגיש בבית כך שהוא יהיה נוח לשימוש ולהשתלב באופן הרמוני בחלל המעוצב. מטבח שמעוצב נכון יכול לאפשר אוירה של בצוותא, מקום בו מבשלים, אוכלים ונהנים להיות בו ביחד.

לגבי התאמה לסגנון החיים

כשמדובר על שיפוץ ועיצוב הבית באיזור השרון כדאי לקחת בחשבון אזור האחסון ומשטחי עבודה גדולים ונוחים לשימוש יומיומי במטבח. צריך להתאים את העיצוב לסגנון החיים ולאופן העבודה המתוכנן במטבח. במהלך שיפוץ ועיצוב הבית באיזור השרון יש לחלק את המטבח לאזורים שונים ומוגדרים ולמקם בתוכם בהתאמה לשימושים את המקרר, הכיריים, התנור והכיור. את משטח העבודה המרכזי יש למקם בין הכיריים לכיור באופן מרווח ונוח עד כמה שניתן.

אזור הישיבה במטבח

עוד חשוב לתכנן מראש במהלך שיפוץ ועיצוב הבית במרכז, את שטח האחסון למזון יבש באופן שימושי וקל לגישה בזמן האפייה והבישול. דווקא את אזור הישיבה כדאי להרחיק מעט מאזור העבודה על מנת לאפשר שימוש מקביל הרחק מהפעילות של הכנת האוכל.

תאורת המטבח

בכל שיפוץ ועיצוב הבית במרכז, יש חשיבות לקונספט המרכזי מהבחינה של שימוש בחומרים וגוונים עיצוביים על מנת לקבל יצירה שלמה המשלבת באופן הרמוני ותפיסתי. שיפוץ ועיצוב הבית צריך לכלול התייחסות מיוחד לנושא התאורה במטבח. גופי התאורה יכולים להדגיש את החלוקה לאזורים השונים ולבטא את היופי של כל אזור

סגנון עיצובי

גופי תאורה באזור האכילה במטבח יכולים למשוך את תשומת הלב ולהפוך את החלל שיושבים בו למעודן ויפה. במהלך שיפוץ ועיצוב הבית בסגנון מודרני, כדאי להתאים לגופי התאורה עיצוב מינימליסטי של הרהיטים האחרים, כמו, ארונות, מקררים ותנורים על מנת שישלימו מבחינה עיצובית לתפיסה קונספטואלית אחת.

בטי יעקובסון עיצוב הבית

אם אתם שוקלים שיפוץ ועיצוב הבית באיזור המרכז, כדאי שתכירו את בטי יעקובסון עיצוב הבית. במוקד תפיסתה העיצובית ההנחה שהחלל בו אנו חיים משפיע בצורה ישירה ויומיומית על איכות חיינו. לבטי יעקובסון סגנון עיצוב ייחודי המאופיין בקווים נקיים ובשילוב של תחכום ופשטות.

עיצוב הבית מתחיל עכשיו
בואו ניפגש ונתחיל לעבוד

בטי יעקובסון מעצבת פנים, מומחית בתכנון עיצוב ושיפוץ בתי מגורים. מגיעה לתחום העיצוב לאחר 18 שנה של תפקידים בכירים בתחום ההייטק ומביאה איתה את הסטנדרט הגבוהה והבלתי מתפשר מהתחום. חיה ונושמת את תחום העיצוב בעלת תואר ראשון במנהל עסקים ובוגרת לימודי תכנון ועיצוב פנים, בעלת סטודיו לעיצוב פנים ברמת השרון שעובד על פרויקטיים בכל חלקי הארץ. בכל פרויקט מושקעת יצירתיות ומחשבה רבה, תוך כדי התחשבות והקשבה מרבית ברצונות והחלומות של הלקוח. הדגש הוא על חוויה טובה, רגועה, שקטה ובטוחה לאורך כל הדרך עד לתוצאה המושלמת.

הצטרפו אליי