- עיצוב מטבח במרכז -

בטי יעקובסון

כל מה שרצית לדעת לגבי עיצוב מטבח במרכז

כשמתחילים לעצב את כלל הבית צריך לשים את עיצוב מטבח במרכז העשייה. המטבח צריך להיות  ממוקם בחלל נגיש בבית כך שהוא יהיה נוח לשימוש ולהשתלב’ באופן הרמוני בחלל המעוצב. מטבח שמעוצב נכון יכול לאפשר אוירה של בצוותא, מקום בו מבשלים, אוכלים ונהנים להיות בו ביחד.

התאמה לסגנון חיים

כשמדובר על עיצוב מטבח במרכז, כדאי לקחת בחשבון אזור האחסון ומשטחי עבודה גדולים ונוחים לשימוש יומיומי. צריך להתאים את העיצוב לסגנון החיים ולאופן העבודה המתוכנן במטבח. יש לחלק את עיצוב מטבח במרכז לאזורים שונים ומוגדרים ולמקם בתוכם בהתאמה לשימושים את המקרר, הכיריים, התנור והכיור. את משטח העבודה המרכזי יש למקם בין הכיריים לכיור באופן מרווח ונוח עד כמה שניתן.

אחסון מזון יבש

עוד חשוב לתכנן מראש במהלך עיצוב מטבח ברמת גן את שטח האחסון למזון יבש באופן שימושי וקל לגישה בזמן האפייה והבישול. דווקא את אזור הישיבה כדאי להרחיק מעט מאזור העבודה על מנת לאפשר שימוש מקביל הרחק מהפעילות של הכנת האוכל.

לקחת חלק בהתרחשות

בתכנון עיצוב מטבח ברמת השרון יש למצוא פתרונות שיאפרו לכל בני הבית להיות חלק מהפעילות בכל זמן. על מנת שלא להשאיר את מי שמכין את הארוחה מחוץ להתרחשות ניתן למקם אי שמפריד בין משולש הפעילות לבין אזור הישיבה וכך לא לנתק לגמרי את האזורים. אי נמוך ורחב יכול לארגן את המרחב המרכזי מבלי להעמיס עליו יתר על המידה.

חלוקה לאזורים

בכל עיצוב מטבח בשרון יש חשיבות לקונספט המרכזי מהבחינה של שימוש בחומרים וגוונים עיצוביים על מנת לקבל יצירה שלמה המשלבת באופן הרמוני ותפיסתי. עיצוב מטבח לתל אביב צריך לכלול התייחסות מיוחד לנושא התאורה במטבח. גופי התאורה יכולים להדגיש את החלוקה לאזורים השונים ולבטא את היופי של כל אזור. במהלך עיצוב מטבח ברמת גן חשוב לחשוב כיצד רוצים להאיר את משטחי העבודה באופן יעיל ופרודוקטיבי להפעלת המטבח בהתאם לכמות האור הטבעי שנכנס מהחלונות בשעות השונות

תאורה ועיצוב המטבח

גופי תאורה באזור האכילה במטבח יכולים למשוך את תשומת הלב ולהפוך את החלל שיושבים בו למעודן ויפה. עיצוב מטבח ברמת השרון בסגנון מודרני, כדאי  להתאים לגופי התאורה עיצוב מינימליסטי של הרהיטים האחרים, כמו, ארונות, מקררים ותנורים על מנת שישלימו מבחינה עיצובית לתפיסה קונספטואלית אחת.

עיצוב מטבח במרכז עם מעצבת וותיקה ומנוסה

אם אתם שוקלים עיצוב מטבח בשרון או מחפשים, עיצוב מטבח לתל אביב, כדאי שתכירו את מעצבת הפנים בטי יעקובסון. במוקד תפיסתה העיצובית ההנחה שהחלל בו אנו חיים משפיע בצורה ישירה ויומיומית על איכות חיינו. לבטי יעקובסון סגנון עיצוב ייחודי המאופיין בקווים נקיים ושילוב של תחכום ופשטות.

עיצוב הבית מתחיל עכשיו
בואו ניפגש ונתחיל לעבוד

בטי יעקובסון מעצבת פנים, מומחית בתכנון עיצוב ושיפוץ בתי מגורים. מגיעה לתחום העיצוב לאחר 18 שנה של תפקידים בכירים בתחום ההייטק ומביאה איתה את הסטנדרט הגבוהה והבלתי מתפשר מהתחום. חיה ונושמת את תחום העיצוב בעלת תואר ראשון במנהל עסקים ובוגרת לימודי תכנון ועיצוב פנים, בעלת סטודיו לעיצוב פנים ברמת השרון שעובד על פרויקטיים בכל חלקי הארץ. בכל פרויקט מושקעת יצירתיות ומחשבה רבה, תוך כדי התחשבות והקשבה מרבית ברצונות והחלומות של הלקוח. הדגש הוא על חוויה טובה, רגועה, שקטה ובטוחה לאורך כל הדרך עד לתוצאה המושלמת.

הצטרפו אליי