- מדיניות הפרטיות -

אנחנו בסטודיו מכבדים את פרטיותך. מדיניות זו מסבירה את נהלי פרטיות בהם אנו משתמשים ב (“האתר”). הוא מתאר את הדרכים שאנו אוספים ומשתמשים במידע האישי שלך באתר ואת הזכויות ואפשרויות העומדות לרשותך בנוגע למידע שלך.

מדיניות זו שולבה לתנאים של אתר
(להלן: “תנאי השימוש” או “תנאים”), ומהווה חלק בלתי נפרד ממנו.

מידע אישי שאתם מספקים

כשאתה נרשם לאתר, אנו נבקש ממך לספק פרטים אישיים מסוימים, כגון כתובת דואר האלקטרוני שלך, שם מלא, לעיתים תאריך הלידה, מין ועיר המגורים. אתה תתבקש למסור פרטים דומים כאשר אתה מנוי לניוזלטר שלנו, המציע עדכונים לגבי תוכן המוצע באתר.

בעת רכישת תוכן או שירותי תשלום מבוססים אחרים, תתבקש לספק את פרטי חיוב, כגון פרטי כרטיס אשראי וכתובת.

כשאתה עוסק בפעילויות מסוימות באתר וכאשר אתה שולח בקשת שירות לקוחות לאתר האינטרנט, ייתכן שתתבקש למסור פרטים אישיים נוספים, בהתאם לתוכן, פעילות או הבקשה.

כל תוכן שאתה מעלה לאתר או לערוצים השונים של הסטודיו כגון דף הפייסבוק, האינסטגרם וערוצים אחרים, ובכלל זה הערות שאתה משתף עם משתמשים אחרים, יפורסם יחד עם שם המשתמש שלך. תוכן כזה לא ייחשב פרטי או סודי ולא צריכה להיות כל ציפייה לפרטיות ביחס לזה. זה יהיה ניתן לצפייה על ידי משתמשים אחרים באתר או בערוצים השונים, ועל ידי משתמשים באינטרנט באופן כללי, באמצעות, למשל, שימוש בשירותים של מנועי חיפוש לדוגמה.

אתה אחראי בלעדי לתוכן שאתה שולח.

אנא השתמש בתבונה ובזהירות בעת העלאת המידע האישי שלך, במיוחד כל המידע אישי מזהה. למשל, מומלץ להימנע ממסירת מידע מזהה כאשר אינו נדרש.

מידע אישי שאנו אוספים

אם אתה נרשם לאתר באמצעות חשבון הפייסבוק שלך, אתה תהיה בקשת שתאפשר לנו גישה למידע שספקת ולפייסבוק. חלק מזה יהיה אחזור ונשמר במערכות שלנו. זה כולל מידע הבסיסי שלך אישי יישמר בחשבון הפייסבוק שלך (כגון שם פרטי ושם משפחה), כתובת הדואר האלקטרוני שמופיע בחשבון שלך בפייסבוק, תמונת הפרופיל שלך בפייסבוק, תאריך הלידה שלך ועדכוני הסטטוס שלך בפייסבוק.

אנו עשויים לאסוף מידע נוסף כאשר אתה משתמש בכל השירותים הזמינים באתר. לדוגמה, אנו עשויים לתעד את התדירות והיקף השימוש שלך באתר, את דפי האינטרנט שבם אתה מבקר, האמנים שאתה אוהב או הגיבו על, התוכן שהגישה, קנו, או שהוגש, פרסומות שנצפית או נלחצו, התקשורת שלך עם משתמשים אחרים וצדדים שלישיים באתר, פרוטוקול האינטרנט (IP), ומיקומו הגיאוגרפי של מערכת המחשב שבו אתה משתמש כדי לגשת לאתר האינטרנט.

בנוסף, אנו משתמשים בקוד של חברות כמו גוגל ופייסבוק על מנת להתאים עבורכם את הפרסומות שלנו או לתת לכם שירות טוב יותר. כמו כן אנו משתמשים בחברות צד שלישי על מנת להגיש לכם את הניוזלטר שלנו, כמו MailChimp.com.
מומלץ לקרוא את מדיניות הפרטיות של חברות אלו.

מה עושה עם הפרטים האישיים שלכם?

אנו עשויים להשתמש במידע האישי שלך למטרות הבאות בלבד:

• כדי לאפשר לך להשתמש באתר ולספק לך את השירותים באתר;

• לשפר ולהתאים אישית את החוויה שלך, כמו גם את הניסיון של משתמשים אחרים באתר;

• לפתח שירותים חדשים באתר או עבור החברה;

• על מנת לספק לך תמיכה;

• לגבות עמלות וחיובים ממך ולספק לך את הפריטים שקנית (אם וכאשר אתה זכאי);

• לשלוח לך עדכונים והודעות;

• כדי לספק לך מידע הקשור לאתר;

• לספק לך חומר שיווקי נוסף וחומר פרסומי באתר ובערוצים אחרים. בכל מקרה, אנחנו לא משתפים באופן ישיר את הפרטים האישיים שלך עם מפרסמים, ללא ההסכמה המפורשת שלך;

• לביצוע סקרים ושאלונים;

• לפרסם את התוכן שלך באתר וכדי להקל על תקשורת בינך לבין האתר, ועם משתמשים אחרים;

• על מנת לאכוף את תנאי השימוש;

• ליצירת קשר איתך וככאשר אנחנו מאמינים שזה יהיה צורך בכך;

• עמיד בכל חוק ולסייע לסוכנויות אכיפת חוק בכל חוק, כאשר יש לנו אמונה בתום לב ששיתוף הפעולה עם רשויות אכיפת החוק הוא שבדין או עומד בסטנדרטים המשפטיים ההולמים;

• למניעת הונאה, מעילה, הפרה, גניבת זהות ופעילות בלתי חוקית אחרת, ושימוש לרעה באתר;

• לנקוט בכל פעולה בכל מקרה של סכסוך, או הליך משפטי מכל סוג בינך לבין האתר, או בינך לבין משתמשים אחרים או צדדי שלישיים ביחס ל, או ביחס לאתר;

כיצד אנו משתמשים במידע צבור?

אנו עשויים להשתמש במידע אנונימי, סטטיסטי או מצטבר שנאסף באתר. אנו עשויים, על פי שיקול דעתנו הבלעדי, להשתמש במידע זה בכל דרך, כוללים פרסום, הפצה, שידור או אחר מתקשרים או הופך אותו זמין דרך האתר, למשתמשים באתר, לספקים, שותפיו של אתר ולכל שלישיים אחרים מסיבה.

אנו עשויים גם להשתמש במידע אנונימי, סטטיסטי או מצטבר לתפעול האתר כראוי, כדי לשפר את האיכות של האתר, על מנת לשפר את החוויה שלך, כדי ליצור שירותים חדשים ותכונות, כוללים שירותים מותאמים אישית, לשנות או לבטל תוכן או שירות קיים, או למטרות פנימיות נוסף, מסחריות וסטטיסטיות.

שיתוף מידע עם אחרים

אנחנו לא נמכור, נשכיר או נחכיר את המידע האישי שלך לצד שלישי לכל אחת ממטרות השיווק שלהם.

אנו עשויים לחלוק מידע אישי עם אחרים בכל אחד מהמקרים הבאים, או הכפופים להסכמה המפורשת שלך:

• בעת שימוש באתר, או בעת שתיקח חלק בכל פעילות הקשורה לתוכן. במקרים אלה, נחלוק את המידע שלך ככל שנדרש כדי להקל על השימוש באתר שלך;

• אם אנו נדרשים, או סבירים להאמין כי אנו נדרשים על פי החוק לשתף או לחשוף את המידע שלך;

• בכל מקרה של מחלוקת, או הליך משפטי מכל סוג בינך ובינינו, או בינך לבין משתמשים אחרים או לכל צד שלישי, בגין, או ביחס לאתר;

• כדי להפעיל ולפתח את האתר והשירותים שלנו, כולל לעיבוד תשלומים ולשלוח הודעות;

• בכל מקרה אנו סבורים ששיתוף המידע שלך הוא הכרחי כדי למנוע נזק גופני או נזק לרכוש או כל נזק כלכלי אחר;

• אם נארגן את פעילות האתר במסגרת אחרת, או במבנה או ישות משפטי אחר, או אם אנחנו נרכשנו על ידי, או מוזגנו לתוך או עם גוף אחר, ובלבד, שהגופים האלה מסכימים להיות מוקפים ההוראות מדיניות זו, בשינויים סבירים הנדרשים להילקח בחשבון;

• אנו יכולים גם לשתף את מידע זיהוי האישי שלנו עם הקבלנים או עם חברות או ארגונים הקשורים או מזוהים עימנו, כגון חברות בת, אחות חברות וחברות אם, ושותפים אחרים, עם ההוראה המפורשת כי השימוש במידע זה חייב לעמוד למדיניות זו.

בחירה

במקרים מסוימים, כאשר אנו מבקשים הפרטים האישיים שלכם, אנו מספקים לך opt-out.

לדוגמה, אם אתה לא מעוניין לקבל את עלון החדשות שלנו, אתה יכול לבחור שלא לקבל אותה בהתאם להוראות הכלולות בחלק התחתון של כל עלון דוא”ל.

שמירת נתונים

אנו עשויים למחוק מידע אישי המזהה שלך מהמערכות שלנו ברגע שאנחנו רואים שזה כבר לא נחוץ לצרכים העסקיים שלנו.

העברת המידע מחוץ לטריטוריה שלך

האתר, מעצם טבעו כשירות באינטרנט, יכול לאחסן ולעבד מידע באתרים שונים ברחבי הגלובוס. אם אתה תושב בתחום שיפוט, שבו העברה של המידע האישי שלך לשיפוט אחר דורשת את הסכמתך, ואז אתה מספק לנו מפורש וההסכמה חד משמעית להעברה כזו שלך.

עוגיות

אנו עשויים להשתמש בקבצי Cookie באתר. עוגיות הן מנות של מידע שנשלחו על ידי השרתים של האתר לדפדפן האינטרנט שלך ולאחר מכן נשלח אליו מהדפדפן בכל פעם שניגש לשרתים של האתר.

העוגיות עשויות להכיל מגוון רחב של מידע, כגון תוכן של שאילתות חיפוש, הדפים של האתר שבם בקרו, משכי הפעלה וכתובות IP.

השירות עשוי להשתמש בעוגיות למטרות שונות, כגון לחסוך לך את הצורך להזין מחדש את שם המשתמש והסיסמה בכל פעם שתיכנס ל- באתר, כדי להקל על השימוש בשירותים באתר (כגון “קניות עגלה “תכונה), לאיסוף מידע סטטיסטי לגבי השימוש באתר, כדי להתאים אישית את שירותיו של האתר להעדפותיך אישיות ולצרכי אבטחת מידע.

חלק מהעוגיות ייפקעו כאשר ייתכן שהפגישה מסתיימת ותסגור את הדפדפן. עוגיות אחרות נשמרות על גבי הכונן הקשיח של המחשב שלך. אם ברצונך לחסום קובצי Cookie של אתר האינטרנט, אז אנא השתמש בכפתור העזרה בדפדפן שלך ובצע את ההוראות הדרושות. עם זאת, צריך לזכור שהשבתת עוגיות עלולות לסבך או אפילו למנוע את השימוש שלך באתר, או תכונות מסוימות ממנו.

מסעות פרסום

אנו רשאים להתיר לחברות מסוימות אחרות לנהל מסעות פרסום עבורנו. וחברות אלו יכולות להשתמש במידע שלכם על מנת להציג פרסומות יותר טובות עבורכם.

חלק מהמפרסמים עשויים להשתמש בעוגיות על המחשב שלך. העוגיות מאפשרות להם לאסוף מידע על שירותים שבם בקרו, פרסומות המתפרסמות באתרים אלה ואת הפרסומים שבם צפו. באופן זה מפרסמים מנסים להתאים פרסומות להעדפותיך ולמטרות העסקיות שלהם.

השימוש של הפרסומאים של עוגיות כפוף למדיניות הפרטיות שלהן ולא למדיניות זו. אם ברצונך ללמוד את מדיניות הפרטיות של מפרסמים אלה אתה צריך לבקר את שירותיהם, או לפנות אליהם ישירות.

אבטחת מידע

אנו מיישמים מערכות, יישומים ונהלים לאבטחת המידע האישי שלך, כדי למזער את הסיכונים של גניבה, ניזק, אובדן המידע, או גישה או שימוש במידע בלתי מורשה. בין אלה הן שיטות מיוחדות שנועדו להגן על פרטי כרטיס האשראי שלך להגיש לחיוב.

עם זאת, צעדים אלה אינם מסוגלים לספק ביטחון מוחלט. לכן, למרות שאנו עושים מאמצים כדי להגן על הפרטיות שלך, אנחנו לא יכולים להבטיח  שהאתר ובמאגרי המידע של האתר יהיו חסין מפני מעשים שלא ייעשה, תקלות, interceptions או גישה בלתי חוקי, או סוגים אחרים של התעללות ושימוש לרעה, או ש התקשורת האישית שלך באתר או באמצעותו תישאר לגמרי פרטית.

שינויים במדיניות פרטיות זו

אנו עשויים מהעת לעת לשנות את התנאים של מדיניות זו.

אתה מסכים להיות מוקף בכל אחד מהשינויים שנעשו בתנאים של מדיניות זו. המשך השימוש באתר יציין הקבלה של התנאים המתוקנים. אם אינך מסכים עם כל התנאים המתוקנים, עליך להימנע מכל שימוש נוסף באתר.

23/9/2018

עיצוב הבית מתחיל עכשיו
בואו ניפגש ונתחיל לעבוד

בטי יעקובסון מעצבת פנים, מומחית בתכנון עיצוב ושיפוץ בתי מגורים. מגיעה לתחום העיצוב לאחר 18 שנה של תפקידים בכירים בתחום ההייטק ומביאה איתה את הסטנדרט הגבוהה והבלתי מתפשר מהתחום. חיה ונושמת את תחום העיצוב בעלת תואר ראשון במנהל עסקים ובוגרת לימודי תכנון ועיצוב פנים, בעלת סטודיו לעיצוב פנים ברמת השרון שעובד על פרויקטיים בכל חלקי הארץ. בכל פרויקט מושקעת יצירתיות ומחשבה רבה, תוך כדי התחשבות והקשבה מרבית ברצונות והחלומות של הלקוח. הדגש הוא על חוויה טובה, רגועה, שקטה ובטוחה לאורך כל הדרך עד לתוצאה המושלמת.

הצטרפו אליי