בטי יעקובסון  // מעצבת פנים

מגשימת חלומות באמצעות עיצוב פנים.
מתמחה בתכנון, עיצוב פנים, הום סטיילינג ושיפוץ בתי מגורים.
יוצרת בתים יפים שיגרמו לכם להתרגש כל בוקר מחדש.
אופטימית בנשמה, ואם ל-2 ילדים שבדרך כלל מקסימים.
מאמינה שתמיד הייתי מעצבת פנים, אך לקח לי זמן לגלות את זה.
אל עולם העיצוב הגעתי לאחר כ-18 שנה של תפקידים בכירים בתחום היי-טק ומביאה איתי את הסטנדרט הגבוהה והבלתי מתפשר מהתחום. מאחורי נסיון רב בניהול פרויקטים מורכבים עם המון חלקים נעים.
מרצה בבית הספר הגבוהה לעיצוב של “ברברה ברזין” ושמחה להכשיר וללמד יוצרים צעירים ליצור במקצועיות ובהנאה.

הסגנון הייחודי שלי 
כמעצבת פנים אני מאמינה שהחלל בו אנו חיים משפיע בצורה ישירה ויומיומית על איכות חיינו. הסגנון שלי יחודי ומתאפיין בקווים נקיים שמייצרים רוגע ושלווה, ומשחק של תחכום לצד פשטות. אני מנסה להימנע ממגמות אופנתיות שמשתנות מידי שנה, כי את הבית משפצים לפחות ל-15 שנה. ניתן לראות בעבודותי כי כל בית שונה לגמרי מקודמו היות והוא מותאם בצורה משולמת לבני הבית.

שיטה ייחודית לפני שיוצאים לדרך
פיתחתי שיטה ייחודית שבה נוכל לחשב את עלות השיפוץ עוד לפני שנצא לדרך, וכמובן שלכל אורך העבודה אנחנו דואגים לעבוד בצמוד לתקציב שהגדרנו. חשוב לזכור שמעצבת פנים היא השותפה שלכם לדרך, גם בנושא התקציב ולוחות הזמנים.

תהליך העבודה עם מעצבת פנים
ניפגש בסטודיו לפגישה ראשונית חשובה, מאחר ובו נעשית הלמידה הראשונית של מי אתם מה הצרכים שלכם, מה התקציב ומה החזון, במפגש אנחנו לוקחים את כל אלו ומתרגמים אותם למציאות לסט של תכניות עבודה מסודרות לפיהם נפעל לאורך הדרך. במהשך נצא למסע יד ביד של תכנון, בחירת בעלי מקצוע, בחירת הסגנון והחומרים, ימי רכישות, ביקורים בשטח, בחירת תאורה, טקסטיל, ריהוט וכל האביזרים המשלימים. המטרה היא להפוך את ביתכם למעוצב ועל זמני, ובו בזמן מנוצל באופן מקסימלי מבלי לוותר על כך שיבטא אתכם.

לאורך כל התהליך  – אקיים ביקורים שוטפים בביתכם ואפקח עליו מקרוב עד לקבלת תוצאה מושלמת, הידע המקצועי הנרחב ומתן תשומת הלב לפרטים ולצרכים עוד בשלב התכנון מביא לתוצאה עיצובית מרשימה ולהתהליך רגוע ושקט.

לא מתפשרת על אנשי מקצוע
הסוד שלי הוא שאני לא מתפשרת על בעלי מקצוע וספקים. כך אני דואגת שתתקבל התוצאה הטובה והאיכותית ביותר, בעלי מקצוע שהם אנושיים ומכשרים הם ערובה להצלחת הפרויקט ולכן הם נבחרים בפינצטה כי אין הרבה כאלו, בעלי המקצוע שלי הם לבחירתכם ואם אתם מכירים בעלי מקצוע אחרים שאתם מעוניינים לעבוד איתם, אז נלמד ביחד את היכולות שלהם ונבדוק את ההתאמה על מנת לקבל את התוצאה הטובה ביותר עבורכם.

הסטודיו ממוקם במקום קסום ברמת השרון ועובד על בתים בכל הארץ.

מתרגשת בכל פעם מחדש
ושמחה להגשים עבורכם את החלום לבית המושלם!!!

הגשמת בית החלומות במרחק של קליק אחד 

עיצוב הבית מתחיל עכשיו
בואו ניפגש ונתחיל לעבוד

בטי יעקובסון מעצבת פנים, מומחית בתכנון עיצוב ושיפוץ בתי מגורים. מגיעה לתחום העיצוב לאחר 18 שנה של תפקידים בכירים בתחום ההייטק ומביאה איתה את הסטנדרט הגבוהה והבלתי מתפשר מהתחום. חיה ונושמת את תחום העיצוב בעלת תואר ראשון במנהל עסקים ובוגרת לימודי תכנון ועיצוב פנים, בעלת סטודיו לעיצוב פנים ברמת השרון שעובד על פרויקטיים בכל חלקי הארץ. בכל פרויקט מושקעת יצירתיות ומחשבה רבה, תוך כדי התחשבות והקשבה מרבית ברצונות והחלומות של הלקוח. הדגש הוא על חוויה טובה, רגועה, שקטה ובטוחה לאורך כל הדרך עד לתוצאה המושלמת.

הצטרפו אליי